jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۱۰۶۸۱   ۲۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۶

مهدی طارمی پس از شکستن رکورد گلزنی علی کریمی در باشگاه پرسپولیس حالا برای شکستن رکورد علی دایی و فرشاد پیوس نقشه می کشد.

نقشه های مهدی طارمی برای شکستن رکورد فرشاد پیوس

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال خوزستان تک گل ۳ امتیازی سرخپوشان را زد که این سی و ششمین گل او با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر بود.

طارمی در سومین فصل حضورش در پرسپولیس به آمار ۳۶ گل در لیگ برتر رسیده است و هم اکنون رقابت نزدیکی با ساسان انصاری از فولاد خوزستان برای کسب دومین عنوان آقای گلی دارد.

طارمی اکنون با ۳۶ گل در رده پنجم گلزنان پرسپولیس در تاریخ لیگ ایستاده است و چشم به شکستن رکورد فرشاد پیوس دارد. پیوس با ۵۲ گل بهترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ است و طارمی برای شکستن رکورد او ۱۷ گل دیگر باید بزند. او ۶ بازی دیگر در فصل جاری پیش روی دارد و در اواخر فصل آینده می توان شاهد رکوردشکنی او بود.

البته باید در نظر داشته باشیم در بیشتر سال های دوره بازی فرشاد پیوس در پرسپولیس لیگی برگزار نمی شد و مسابقات فقط به جام باشگاه های تهران محدود بود. اما رکورد پیوس ۲۱ سال پیش ثبت شده و طارمی تنها گزینه شکستن این رکورد است. پس از پیوس، ایرانپاک، دایی و پروین در رده های بعدی هستند و طارمی نفر پنجم این لیست است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها