jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۲۶۳   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

همزمان با برگزاری نمایشگاه نقاشی گروهی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما، نگارخانه کمال‌الملک این مرکز هم افتتاح شد.

سیدامین احمدی، رئیس مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با اعلام این خبر گفت: در راستای بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصادمقاومتی و همچنین حمایت از هنرمندان، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما اقدام به برگزاری نمایشگاهی گروهی از آثار نقاشی رضا سیدی و هنرجویانش کرده است.

احمدی با اشاره به آغاز فعالیت‌های هنری این مرکز ادامه داد: همزمان با این نمایشگاه، نگارخانه کمال‌الملک هم افتتاح خواهد شد و به این ترتیب مرکز همایش‌های صداوسیما از این به بعد در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های هنری هم فعال خواهد بود و هنرمندان می‌توانند در این مرکز آثار خود را به نمایش بگذارند.

این نمایشگاه گروهی که از 15 اسفند دایر شده تا 25 اسفند در نگارخانه کمال‌الملک واقع در مرکز همایش‌های صداو سیما دایر خواهد بود.

مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما درحالی پا به عرصه نمایشگاه‌های تخصصی هنری گذاشته که پیش از این هم به عنوان مرکزی پیش‌رو در امر برگزاری همایش و سمینارهای بین‌المللی شناخته می‌شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر