jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۲۴۰   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بازپرس ویژه جرایم فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی به همراه مدیران عامل دو شرکت هواپیمایی به دادسرای شعبه ویژه جرایم فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد احضار شد.

روز جمعه 29 بهمن سال جاری با وجود بارش برف سنگین تا ساعت 20 تمام پروازهای فرودگاه مشهد انجام شد ولی با تشدید بارش برف، پروازها تا ساعت 9 صبح شنبه 30 بهمن متوقف شد. در این زمان، پرواز ماهان به مقصد تهران مسافران را مدت هفت ساعت در داخل هواپیما حبس کرده و اجازه پیاده شدن به آنان نداده بود که باعث بازداشت خلبان این پرواز شد.

بازپرس محمدحسن اصولی‌صفار دیروز در گفت‌وگو با ایرنا افزود: محمدباقر قاسم‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی برای ارائه توضیحات درخصوص سردرگمی مسافران در بارندگی‌های اخیر در فرودگاه مشهد و حبس غیرقانونی برخی از آنان در هواپیماهای متوقف متعلق به شرکت‌های ماهان، آتا و معراج احضار شده است.

وی با بیان این‌که احضاریه برای این افراد صادر شده و باید ظرف پنج روز آینده در دادسرا حضور یابند، اظهار کرد: همچنین مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی آتا و معراج و خلبانان پرواز شماره 5226 شرکت آتا و 5801 شرکت معراج نیز برای ارائه توضیحات در این خصوص و حبس چهارساعته مسافران داخل هواپیما به این شعبه احضار شدند.

وی با اشاره به وجود تعدادی شاکی خصوصی در پرونده فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد ادامه داد: تحقیقات برای روشن شدن تخلفات ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر