jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۶۶۲۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جابر انصاری، بازیکن گلزن استقلال که مدتی است مصدومیت را سپری کرده، برای بازگشت به ترکیب آبی‌ها کار سختی دارد. فرشید اسماعیلی و برزای دو کناره موفق بودند و این مساله، جابر را نیمکت‌نشین کرده است. او در آستانه بازی با التعاون در این باره حرف‌هایی می‌زند و اشاره‌ای هم به وضعیت تیمش دارد.

جابر! در آستانه بازی التعاون هستید. تیم آماده شده است؟

بله، خدا را شکر،‌ برای این بازی کامل آماده هستیم. بعد از شکستی که مقابل الاهلی داشتیم، نگرانی‌هایی وجود داشت. این را نمی‌توانم منکر شوم، ولی با تدابیری که کادر فنی اندیشید و روحیه‌ای که به کل تیم دادند، دوباره کاملا آماده شدیم.

چه نگرانی‌هایی؟

بازی الاهلی، اولین مسابقه ما بود. فکر نمی‌کردیم ببازیم. وقتی تیم جوان شکست می‌خورد، بازیکنان از نظر روحی در شرایط سختی قرار می‌گیرند. این هنر کادر فنی است تا بتواند با یک ریکاوری خوب و کار روی مسائل فنی، تیم را دوباره آماده کند.

بازی با التعاون بسیار حیاتی است. می‌دانید که اگر ببازید...

اصلا به شکست فکر نمی‌کنیم. التعاون در بازی اول موفق شد،‌ لکوموتیو تاشکند را ببرد. این خیلی بد است که نمی‌توانیم در ایران میزبان تیم‌های عربستانی باشیم. الان ما در این بازی میزبانیم ولی بیشتر تماشاگران در ورزشگاه، طرفدار التعاون خواهند بود.

درست مثل بازی الهلال و پرسپولیس؟

بله، شما دیدید که در آن بازی هم اکثر تماشاگران طرفدار برای تشویق الهلال به ورزشگاه رفته بودند. حتی ما در خبرها دیدیم که عمانی‌ها بلیت‌ها را برای الهلال خریده‌اند. این اتفاق‌ها خوب نیست. ای‌کاش مشکل به شکلی حل می‌شد تا بتوانیم در آزادی میزبان باشیم. آن وقت عربستانی‌ها متوجه می‌شدند که شانسی برای بردن و حتی مساوی کردن در آن جو ندارند، ولی الان جو ورزشگاه‌ها به نفع آنهاست.

فکر می‌کنید التعاون را شکست دهید؟

التعاون خط حمله خوبی دارد و این مساله برای ما خطرناک است. باید حواسمان باشد. البته ما هم در بازی‌های اخیر نشان دادیم چه تیم قدرتمندی هستیم. در بازی الاهلی هم با بدشانسی باختیم. بعد از گل مساوی می‌توانستیم به الاهلی گل بزنیم. این تیم، حمله خاصی در مجموع 90 دقیقه نداشت و روی دو کرنر به ما گل زدند. باید اعتراف کنم، آقای منصوریان و دیگر اعضای کادر فنی به ما بارها گفته بودند تنها راهی که از الاهلی گل بخوریم، همین کرنرهاست.

خودت برای این بازی آماده هستی؟

بله، هیچ مشکلی برای همراهی تیم ندارم. کادر فنی است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی بازی کند. اگر آقای منصوریان بخواهد برای تیم بازی می‌کنم، اگر نه روی نیمکت می‌نشینم و دعا می‌کنم استقلال برنده باشد. الان شرایط طوری است که همه دوست دارند فقط تیم نتیجه بگیرد.

به نظر می‌رسد کار سختی برای حضور در ترکیب داری...

قرار گرفتن در ترکیب استقلال همیشه سخت بوده است. رقابت سنگینی در تیم وجود دارد. من خودم این رقابت را دوست دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر