jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۶۴۰۵   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس هیات قایقرانی خراسان رضوی گفت: تیم کانوپولوی اصفهان در دهمین دوره مسابقات قهرمانی کانوپولوی بانوان کشور که در مشهد برگزار شد عنوان نخست را از آن خود کرد.

علیرضا ارزانی در گفت وگو با ایرنا افزود: در پایان این رقابت ها که از چهارم اسفندماه با شرکت 120 ورزشکار از 6 استان در استخر کوثر مشهد آغاز شده بود، پس از تیم اصفهان، البرز و خراسان رضوی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

وی از اراک، زنجان و مازندران به عنوان دیگر تیم های حضار در این مسابقات یاد و خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی کانوپولوی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2017 برگزار شد.

رئیس هیات قایقرانی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه برگزاری این دوره از رقابت ها می تواند دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای استان به همراه داشته باشد، اظهار کرد: این مسابقات برای نخستین بار به میزبانی مشهد به منظور انتخاب نفرات تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: 2 داور از خراسان رضوی و 10 داور از دیگر استان ها مسئولیت قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

هم اکنون 30 ورزشکار به صورت حرفه ای در مشهد در رشته قایقرانی مشغول فعالیت هستند.

کانوپولو یک ورزش توپی است که بر روی آب و بین 2 تیم با 5 بازیکن برگزار می شود که هر بازیکن بر روی یک قایقِ کانو انجام وظیفه می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر