فوتسالیست معروف امروز در دادگاهی به اتهام تجاوز به عنف از خود دفاع کرد و به احتمال زیاد تا هفته آینده رأی دادگاه منتشر خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۰۴۲۲۴
دادگاه فوتسالیست معروف به اتهام تجاوز به عنف برگزار شد

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، آبان ماه امسال بود که بک زن جوان با حضور در دادگاه کیفری استان تهران از یک حادثه غم انگیز پرده برداشت.

این زن جوان در حضور قاضی پرونده مدعی شد یکی از فوتسالیست ‌ها با عنوان «س» وی را یک شب در خانه‌اش محبوس کرده و به وی تجاوز کرده است.

این زن مدعی شد این فوتسالیست مدتهای مدید با من ارتباط تلفنی و پیامکی و تلگرامی داشت و ادعا می‌کرد که قصد ازدواج با من را دارد.

وی افزود: متهم شب حادثه با وعده یک دیدار کوتاه و ملاقاتی مختصر من را به خانه خود در تهران کشید و سپس از 11 شب تا هشت صبح فردا در خانه‌اش زندانی کرد و در نهایت مرا مورد تجاوز قرار داد.

وکیل این زن جوان نیز گفت: براساس اظهارات موکلم در تاریخ 4 شهریور ماه این فوتسالیست با خوراندن یک نوشیدنی موکلم را بی هوش می‌کند و بعد از آن باعث می‌شود بکارت موکلم از بین برود.

این وکیل گفت: متهم بارها مطالب خلاف واقعی را مطرح کرد و مدعی شد که شاکی به عقد موقت وی درآمده اما دادگاه زمانی که از این فرد صیغه نامه کتبی درخواست کرد این فرد نتوانست ادعای خود را ثابت کند.

وکیل شاکی گفت: امروز دادگاه تشکیل شد و سرانجام پس از شنیدن اظهارات موکلم و همچنین دفاعیات متهم و وکیلش از وی اخذ دفاع آخر شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد تا هفته دیگر باید منتظر صدور رأی باشیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
یك حمال
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
از 8 شب تا 11 صبح رفتی اونجا چه غلطی بكنی ؟ فكر كردی از شب تا صبح نماز شب میخونه و عبادت میكنه یا ..............به اینجور زنها میگن هر جایی و .............
ظریف بار
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
شما بارتو ببر !!!!
اشكان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
خوب برای چی دختره نصف شب پا شده رفته خونه اقای س؟؟؟؟!!!مگه خانواده نداشته ؟؟؟پسره كار بدی كرده و باید مجازات بشه اما دختره هم یه جای كارش میلنگه!
مهند
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
یعنی واقعا داستان جذاب تری ندارید كه مخاطب جذب كنید؟ این داستان ها رو كه بچه های دبستانی هم باور نمی كنن، آخه یك فوتسالیست مطرح یا یك كارگردان یا یك خواننده كه انقدر درموردشون پاپوش درست میشه با این همه طرفدار رنگارنگ چه احتیاجی به تجاوز دارند؟ یارو اومده خودشو آویزون كنه تیرش به سنگ خورده حالا اومده انتقام بگیره !!!
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
با عرض معذرت ولی ما ایرانیها یك ضرب المثل داریم كه میگه كرم از خود درخته....شما كه شب رفتی اونجا خانوادت نگفتن كجا هستی؟اگر دختر سالمی بودی اصلا قبول نمیكردی بری خانه یك غریبه.

نیازمندی ها