jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۰۳۲۹۵   ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۳

پاکت پاور یک کیت خورشیدی جمع و جور است که جای زیادی نمی‌گیرد و امکان استفاده از انرژی خورشیدی را برای شارژ گوشی، تبلت، پاوربانک یا هر نوع گجت دیگری که از طریق پورت USB 2.0 شارژ می‌شود، فراهم می‌کند.

شارژر خورشیدی همراه

اگر خاطره تلخ تمام شدن شارژ گوشی و همراه نداشتن شارژر را در ذهن دارید، احتمالا پاکت پاور (Pocket Power) برایتان جذاب است. پاکت پاور یک کیت خورشیدی جمع و جور است که جای زیادی نمی‌گیرد و امکان استفاده از انرژی خورشیدی را برای شارژ گوشی، تبلت، پاوربانک یا هر نوع گجت دیگری که از طریق پورت USB 2.0 شارژ می‌شود، فراهم می‌کند. ابعاد پاکت پاور در حالت بسته حدود 14 در 10سانتی‌متر است و فقط 200 گرم وزن دارد. پاکت پاور را می‌توان روی زمین یا روی شیشه قرار داد و وسیله مورد نظر را برای شارژ به آن متصل کرد. همچنین امکان قرار دادن آن روی کوله‌پشتی هنگام راه رفتن نیز وجود دارد. تمیز کردن پاکت پاور بسیار ساده بوده و در صورت کثیف شدن به‌راحتی می‌توان آن را پاک کرد. بازه کارکرد آن نیز بین منهای 20 تا 70 درجه سانتی‌گراد است.

ضمیمه کلیک جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها