Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
گوناگون عمومی کد خبر: ۱۰۰۳۲۷۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۵:۳۰

تصاویر عجیب و غریب سیاستمداران انگلیسی و آمریکایی را در مواجهه با کودکان مشاهده می کنید.

واکنش سیاستمداران انگلیسی و آمریکایی در برخورد با کودکان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شاید در ذهن شما تصویری که از سیاستمداران نقش بسته است، تصویری خشن می باشد و قابل باور برایتان نباشد که این افراد تعامل دوستانه ای با کودکان و دانش آموزان داشته باشند.

در این خبر سعی کرده ایم با جمع آوری تصاویر برخی از سیاستمداران دنیا، عکس العمل های آنها را در مواجهه با کودکان و دانش آموزان در معرض دید شما قرار دهیم.

دیدار نخست وزیر انگلستان با دانش آموزان

در زیر تصویری از دیدار ترزا می، نخست وزیر بریتانیا از یک مدرسه‌ را مشاهده می کنید که با دانش آموزان سال ششم درباره لگوهای ربات شکل صحبت می‌کند.

عکس العمل او در این عکس قابل توجه می باشد.

نخست وزیر سابق انگلستان و کودکان

در این تصویر، دیوید کامرون، نخست وزیر سابق بریتانیا در حال کتاب خواندن با ذوق و شوق زیاد برای کودکی می باشد که سرش روی میز است و گویا به خواب رفته است.

دبیر حزب کارگر انگلستان و دانش آموزان

تصویری از «اد میلیبند»، رهبر سابق حزب کارگر بریتانیا را در کنار دانش آموزان مشاهده می کنید که خوردن چای توسط این شخص تعجب این دانش آموزان را موجب شده است.

وزیر خارجه انگلستان و برخورد با یک دانش آموز

در تصویر زیر حرکت عجیب بوریس جانسون، وزیر خارجه بریتانیا را مشاهده می کنید که در بازدید از ژاپن به شدت با یک پسر بچه برخورد و آن را نقش زمین کرد.

معاون سابق نخست وزیر انگلستان و دانش آموزان

نیک کلگ، رهبر سابق حزب لیبرال دموکرات (و معاون سابق نخست‌وزیر) بریتانیا به تنهایی در حال خوردن غذا در کنار دانش آموزان است، که با واکنش منفی دانش آموزی که در کنارش نشسته است روبرو شده است.

فرزند ترامپ

واکنش «بارون»، فرزند پسر دونالد ترامپ در کنار مادرش در حین گوش کردن به سخنرانی پدرش در این عکس جالب می باشد.

اوباما و کودکان

باراک اوباما، رئیس جمهور اسبق آمریکا به ظاهر برخورد خوبی با کودکان داشته و ضمن بازی با آن ها برای آن ها داستان هم تعریف می کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
بی معنی بود.
۰
۰