مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: امیدها برای زنده ماندن 2 نفر کارگر حادثه ریزش دیوار جانبی کارگاه مترو کم است اما تیم های امدادگر همچنان در حال تلاش اند.
کد خبر: ۱۰۰۰۲۱۶
6 سگ زنده‌یاب در حال جستجوی 2 کارگر زیرآوار مانده حادثه متروی قم

به گزارش جام جم آنلاین، محمد گلفشان در گفت و گو با ایسنا تصریح کرد: در بررسی های اولیه احتمال وجود 3 کارگر در زیر آوار داده شد که با تلاش تیم های امدادی و اورژانس نفر اول به طور زنده نجات یافت و به مرکز اورژانس انتقال یافت.

وی اظهار کرد: متاسفانه میزان خاک هایی که فرو ریخته زیاد است و تلاش ها در جهت زنده یافتن مصدومان و زیر آوار ماندگان ادامه دارد.

گلفشان خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو تیم هلال احمر بالغ بر 35 نفر و 4 گروه زنده یاب و عوامل آتش نشانی و 4 گروه آوار برداری در حال تلاش هستند. احتمال ریزش دیوار جانبی هنوز وجود دارد همان گونه که ساعتی قبل ریزش مجدد دیوار جانبی به صورت جزئی اتفاق افتاد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم یادآور شد: در حال حاضر 2 قلاده سگ زنده یاب از قم و 4 قلاده از تهران در صحنه در حال جستجو هستند البته اراک نیز برای ارسال سگ اعلام آمادگی کرد که نیازی به اعزام نبود. با توجه به حجم آوار امیدها برای زنده ماندن دو کارگر دیگر کم است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها