استان ها - کرمانشاه - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamonline
کرمانشاه
۵۰ هکتار عرصه طبیعی بیستون طعمه حریق شد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه

۵۰ هکتار عرصه طبیعی بیستون طعمه حریق شد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با اشاره به مهار آتش‌سوزی منطقه حفاظت شده بیستون، گفت: متاسفانه در این حادثه حدود ۵۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی این منطقه طعمه حریق شد.

مهار آتش در منطقه حفاظت شده بیستون

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه

مهار آتش در منطقه حفاظت شده بیستون

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه می گوید در این آتش سوزی ۵۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی این منطقه که پوشش گیاهی غیر مشجر داد طعمه حریق شده است

مرز سومار بازگشایی شد

مرز سومار و مندلی که چهار ماه پیش به علت نبود امکانات و زیرساخت‌های مناسب بازرگانی از سوی عراق تعطیل شده بود امروز دوباره بازگشایی شد.

قتل مادر به‌دست فرزند معتاد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری جوان معتاد 20 ساله‌ای خبر داد که در یکی از مناطق حاشیه ای شهر کرمانشاه اقدام به قتل مادر خود کرده بود.

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر