jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۹۳۹۴   ۲۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از افتتاح 55 طرح صنعتی و معدنی با اعتبار 3555 میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر خبر داد.

علی همتی در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به اینکه بخش خصوصی استان فارس با حمایت‌های دولتی روند مناسبی را طی می کند، گفت: در ایام دهه فجر 55 طرح صنعتی و معدنی با اشتغالی بالغ‌ بر 1441 نفر در فارس افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: برای این تعداد طرح رقمی حدود 3555 میلیارد ریال هزینه شده که ادامه این روند می‌تواند در توسعه صنعتی و اشتغال فارس تأثیر فراوان داشته باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تأکید کرد: با حمایت‌های انجام‌شده در جانب دولت در بخش‌های مختلف تسهیلات صنایع کوچک و متوسط استان فارس نیز در حال رشد و افزایش کاری خود هستند.

همتی در خصوص محل افتتاح این پروژه‌ها نیز گفت: شهرک صنعتی شیراز، اقلید، جهرم، کازرون، خرم بید و... میزبان افتتاح پروژه‌های دهه فجر خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر