jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۹۸۳۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۳:۲۲

مقامات قضایی آمریکا درخواست اولیه بررسی فوری به قانون منع مهاجرت رئیس جمهوری این کشور را نپذیرفتند.

فوریت رسیدگی به قانون منع مهاجرت ترامپ رد شد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، مقامات قضایی دادگاه استیناف آمریکا درخواست اولیه برای رسیدگی فوری و تجدیدنظر درباره لغو قانون منع مهاجرت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور را رد کردند.

مقامات قضایی دادگاه تجدیدنظر آمریکا از هر دو طرف دعوی درخواست کردند پیش نویس قانونی اسناد خود را قبل از آن که قضات مربوط درباره آن تصمیم بگیرند، به دادگاه تسلیم کنند.

«جیمز روبارت» قاضی فدرالی شهر سیاتل آمریکا جمعه گذشته قانون منع مهاجرت ترامپ را لغو کرد که باعث واکنش شدید ترامپ به این حکم شد.

ترامپ در پیامی توئیتری، لغو قانون مهاجرتی خود را که درباره هفت کشور مسلمان صادر شده بود، احمقانه خواند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر