jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۸۱۲۶   ۱۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون جهانی ووشو با ارسال نامه‌ای به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان خواستار حذف نام «کونگ‌فو» از فدراسیونی به همین نام در ایران شده است.

در این نامه آمده که کونگ‌فو همان ووشو است. حیدری، رئیس فدراسیون «کونگ فو و هنرهای رزمی» در گفت‌وگویی مدعی شده بود که این شیطنت‌ها از داخل فدراسیون ووشو است و وزارت ورزش توضیحات و مستندات ما را قبول کرده و مشکلی نیست. اینک رئیس فدراسیون ووشو با رد این ادعا، از پابرجا بودن این مشکل و لزوم تغییر نام این فدراسیون خبر داد.

مهدی علی‌نژاد می‌گوید: این پرونده هنوز باز است. به عنوان عضو فدراسیون جهانی پیگیر مطالبات فدراسیون جهانی هستیم و نام این فدراسیون باید تغییر کند. «توآ» شرایط جهانی شدن دارد، اما نه با عاریه گرفتن از نام‌های دیگر و متاسفانه دوستان راه را به اشتباه می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر