jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۷۰۴۰   ۱۳ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۴

فدراسیون فوتبال عراق با برقراری تماس‌های متعددی خواستار صدور سریع‌تر ویزای ایران توسط سفارت کشورمان در بغداد شد.

فدراسیون فوتبال عراق خواستار صدور سریع ویزای ایران شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، صباح رضا، دبیر فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد تماس‌های متعددی با همکاری وزارت‌ امور‌خارجه این کشور با سفارت ایران در بغداد گرفتند تا در صدور ویزای کاروان تیم ملی عراق به تهران تسهیل ایجاد شود.

وی در ادامه تاکید کرد: نمی‌خواهیم اتفاقات گذشته دو بازی برابر تیم‌های ملی تایلند و میانمار در چارچوب مقدماتی جام‌ملت‌های 2019 امارات و جام جهانی 2018 روسیه برای عراق تکرار شود و به همین خاطر خواستار تسهیل و سرعت در صدور ویزا جهت برپایی اردوی آماده‌سازی در تهران پیش از مصاف با استرالیا شدیم.

تیم ملی فوتبال عراق از روز 20 اسفند ماه سال جاری اردوی آماده‌سازی خود را جهت میزبانی از استرالیا در چارچوب دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه در تهران برپا خواهد کرد. دیدار این دو تیم در روز سوم فروردین ماه سال 1396 برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر