jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۹۶۱   ۲۴ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۱

تیمهای آلمان و پاراگوئه امروز اولین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2002 را برگزار می کنند آلمان با کسب نتایج خوب در مرحله مقدماتی حالا خود را به عنوان یک مدعی مطرح کرده و یاران چیلاورت که با اقبالی بلند

به این مرحله رسیده اند، در اندیشه عبور از تیم باتجربه و حرفه ای آلمان هستند بزرگترین مشکل تیم آلمان ، آسیب دیدگی میشل بالاک است رودی فولر فاش کرد که بالاک در تمرین روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل کشیدگی عضله پا شرکت نکرده بود بالاک در تمرین روز جمعه هم شرکت نکرد و فولر در استفاده از او در بازی امروز، در شک و تردید به سر می برد. در این میان اولیور کان ، کاپیتان تیم آلمان گفت : برای آلمان ، حضور بالاک در بازی حیاتی است ؛ اما نمی دانم او بازی میکند یا نه ؛خوزه لوئیز چیلاورت ، دروازه بان و نامداراترین فوتبالیست تاریخ فوتبال پاراگوئه دیروز در گفتگویی اعلام کرد: تیم کشورش توانایی دارد که از این مرحله هم عبور کند. وی در تمرین دیروز تیمش ، بهاعتماد به نفس هم تیمی هایش را به بازی محکم و خوب دعوت کرد چزاره مالدینی ، مربی ایتالیایی پاراگوئه نیز به بازی امروز خوشبین است این مربی ضعفهای تیم آلمان را خوب می شناسد او برنامه ویژه ای را برای مهار کلوزه در نظر گرفته است و قصد دارد در بازی امروز از سرعت تیمش بهره بگیرد؛ هر چند اساس کارش را بر ضد حمله ها قرار داده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر