jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۹۹۲۴۹۸   ۰۲ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۳

بهنام میرزاخانی آتش نشانی بود که در جریان فاجعه پلاسکو به شهادت رسید.

سوء استفاده از نام آتش نشان شهید پلاسکو که عاشق کشتی بود (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ،این آتش نشان جوان طرفدار پر و پاقرص کشتی بود و اکثر پیج های کشتی را در اینستاگرام فالو می کرد. او در روزی به شهادت رسید که جام تختی هم برگزار می شد.

اما پس از شهادت این آتش نشان اتفاق تاثر برانگیزی افتاد. ده ها پیج جدید در اینستاگرام به نام بهنام میرزاخانی ساخته شده است. با سوء استفاده از نام این آتش نشان فداکار برای این پیج های تقلبی فالوئر جمع می کنند تا شاید بتوانند این صفحات را بفروشند.

ای کاش هیچکس این صفحات تقلبی را فالو نکند. عکس زیر تنها پیج مربوط به این آتش نشان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها