jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۹۲۱۸۹   ۰۱ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۹

با حضور مجدد در محل حادثه پلاسکو

وزیر کشور از افزایش سرعت آواربرداری خبر داد

وزیر کشور صبح جمعه با حضور در محل حادثه پلاسکو از افزایش سرعت آوار برداری خبر داد و در عین حال از مردم خواست در محدوده تعیین شده توسط پلیس حاضر نشوند.

وزیر کشور از افزایش سرعت آواربرداری خبر داد

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی افزود: همه نیروهای عملیاتی درصحنه هستند و تلاش می کنند. از زوایای مختلف هم پیشرفت کار را دیدیم.

وی با بیان این که آوار برداری خوب پیش رفته اما تخلیه آوارها کار مشکلی است و همه باید کمک کنند، ادامه داد: دو مسیر به طبقات منهای یک و دو زده شده است و با توجه به فضای آن، دستوراتی برای افزایش سرعت داده شده تا در صورت وجود محبوسان احتمالی، به سرعت خارج شوند.

وزیر کشور، آوار برداری را زمانبر دانست و خاطرنشان کرد: مشکلی از نظر تجهیزات و امکانات نداریم و همه حاضرند. نیروها هم با شور و انگیزه کار می کنند.

رحمانی فضلی تاکید کرد: مردم نباید در محدوده حاضر شوند. احتمال دارد با کوچکترین بی احتیاطی شاهد انفجار یا خسارت های دیگری باشیم. بنابراین از پلیس خواسته ایم که مانع حضور مردم در این محدوده شوند.

وی همچنین درباره حضور خانواده های نگران گفت: محلی تعبیه شده و آن ها به این محل ها راهنمایی شده اند.

وزیر کشور بار دیگر از مردم درخواست کرد از شعاعی که پلیس مشخص کرده جلوتر نروند چون هم مانع کار خواهند شد و هم احتمال خطر وجود دارد.

ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تهران روز پنج شنبه(30 دیماه) طعمه حریق شد و پس از چهار ساعت تلاش آتش نشانان برای اطفای حریق، ناگهان به صورت عمودی فرو ریخت.

به گفته مسئولان، تعدادی از آتش نشانان در زیر این آوار گرفتار شده اند که هنوز خبری از آنان به دست نیامده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر