jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۰۸۳۵   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۱۹:۵۷

هافبک آبی ها پس از فسخ قرارداد با استقلال ابراز امیدواری کرد که دوباره به این تیم باز گردد.

بختیار رحمانی: امیدوارم دوباره به استقلال بازگردم

به گزارش جام جم آنلاین بختیار رحمانی در گفت و گو با خبرنگاران پس از فسخ قرارداد گفت: مطالباتم را بخشیدم و رضایت نامه ام را دریافت کردم.

هافبک پیشین استقلال درباره تیم بعدی اش اضافه کرد: فعلا می خواهم دو یا سه روز استراحت کنم و پس از آن در این باره تصمیم گیری خواهم کرد.

رحمانی در ادامه تصریح کرد: از هواداران استقلال تشکر می کنم. هواداران بدانند که من می خواستم برای استقلال موثر باشم اما بعضی وقتها تلاش های آدم نتیجه نمی هد. با این وجود برای هواداران و تیم محبوب استقلال آرزوی موفقیت می کنم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا دوباره به استقلال بازخواهد گشت، گفت: امیدوارم یک روز به استقلال بازگردم و با قدرت بیشتری بتوانم به استقلال کمک کنم.

براساس شنیده ها، از فولاد خوزستان به عنوان تیم جدید وی نام برده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر