jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۴۲۵   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

صدها نفر از اسرائیلی‌ها با برگزاری تظاهرات در تل‌آویو نسبت به سیاست‌های دولت بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیــم صهیــونیستی اعتراض کرده و خواستار استعفای او شدند.

روزنامه یدیعوت آحارانوت به نقل از برگزارکنندگان این تظاهرات نوشت: دولت نتانیاهو همه‌چیز را اینجا نابود کرده، فساد و انزوای بین‌المللی در اسرائیل رکورد زده و موج اقدامات «تحریک‌آمیز و نژادپرستانه» از دایره کنترل خارج شده است. سازمان‌دهندگان این تظاهرات بر این باورند که آنها هزینه سیاست‌های دولت نتانیاهو را می‌پردازند و این سیاست‌ها باعث انزوای اسرائیل در سطح جهان شده است. معترضان در این راهپیمایی پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود،‌ «فساد متوقف نمی‌شود پس دولت باید استعفا کند»./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر