jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۸۵۵۲۶   ۱۳ دی ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۷

از آنجایی که استقلالی ها در خریدهای فهرست ابتدایی خود ناکام بودند به سراغ رونمایی از یک فهرست دیگر رفته اند، فهرستی که جنجالی تر به نظر می رسد.

رونمایی از فهرست دوم استقلال : فروزان، ادینیو، خلعتبری و پیام صادقیان!

به گزارش جام جم آنلاین ، حیم زهیوی، سجاد شهباززاده و ایمان مبعلی در فهرست خرید استقلال قرار داشته اند. به غیر از رحیم زهیوی که تکلیفش تا فردا معلوم می شود حضور آن دو تای دیگر در استقلال قطعی نیست به همین دلیل تلاش آبی ها برای خرید چند بازیکن دیگر شروع شده است.

سرمربی استقلال لیست دومی به افتخاری او داده که در این لیست نام محسن فروزان، محمدرضا خلعتبری، لوسینو ادینهو و پیام صادقیان به چشم می خورد! گویا منصوریان برای جذب ادنیهو با قلعه نویی هم صحبت کرده که سرمربی تراکتور حاضر شده در ازای جذب بختیار، مهاجم برزیلی اش را به استقلال بدهد.

در این میان حضور بازیکنی مثل پیام صادقیان که قبلا در پرسپولیس بازی کرده خبرساز تر به نظر می رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر