jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۸۰۲۸۸   ۲۹ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۵۶

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران خبر داد:

افزایش ساعت حرکت قطارها در دو روز پایانی پاییز

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران از افزایش ساعت حرکت قطارهای مترو در شب‌های 29 و30 آذر ماه خبر داد.

افزایش ساعت حرکت قطارها در دو روز پایانی پاییز

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، محمد احمدی بافنده با اشاره به ترافیک سنگین پایتخت در شب های پایانی پاییز گفت: مترو تهران در تمام مناسبت‌های ملی و مذهبی سعی کرده است تا در کنار شهروندان باشد و با بسیج تمام امکانات خود بهترین خدمات را ارائه کند.

وی افزود: در همین راستا همزمان با برگزاری شب یلدا (طولانی‌ترین شب سال)، ساعت کار مترو افزایش می‌یابد و مسافران می‌توانند 29 و 30 آذرماه تا ساعت 24 از مترو استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه فاصله گذر قطارهای مترو حدفاصل ساعت 22:30 تا نیمه شب هر 20 دقیقه یکبار است تصریح کرد: این برنامه حرکت در تمام خطوط به جز خط سه اجرا می‌شود.

براساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، وی افزود: در خط سه نیز فاصله گذر هر 15 دقیقه یکبار است، ضمن آنکه تردد مسافران در تمام خطوط رصد می شود و در صورت نیاز، قطارهای فوق العاده اعزام خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر