نظر خالق کارتون فوتبالیست‌ها درباره مسی و رونالدو

یویچی تاکاهاشی، مهاجم بارسلونا را سوباسا و مهاجم رئال مادرید را کاکروی دنیای واقعی می‌داند.
کد خبر: ۹۷۹۶۲۰

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یویچی تاکاهاشی، خالق کارتون فوتبالیست‌ها در مصاحبه اختصاصی با رونامه اسپانیایی آس درباره شغل خود، شخصیت‌های کارتون، شباهت آنها با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت کرد.

تاکاهاشی در این زمینه گفت: مدت‌هاست به کار تصویرسازی مشغولم اما زمانی که خیلی جوان‌تر بودم، همیشه دوست داشتم تصویرساز بزرگی شوم. ستاره‌های فوتبال مرا تحت تاثیر قرار دادند و در نهایت این کار را انجام دادم. در ژاپن نقاشی و تصویرگری کاری محبوب است.

خالق کارتون فوتبالیست‌ها افزود: زمانی که می‌خواهم کاری را شروع کنم، تمام ساعات شبانه‌روز به تصویرگری می‌پردازم. ایده کارتون فوتبالیست‌ها هنگامی به ذهنم آمد که 18 ساله بودم و جام جهانی آرژانتین را تماشا می‌کردم. تحت تاثیر بازی‌ها قرار گرفتم. در ژاپن فوتبال ناشناخته بود. تصمیم گرفتم روی این موضوع کار کنم.

خالق کارتون فوتبالیست‌ها درباره سوباسا اوزارای کنونی در جهان فوتبال گفت: لیونل مسی، سوباسای کنونی در جهان فوتبال است. طرفدار بارسلونا هستم و ال‌کلاسیکو از نخستین بازی‌هایی است که از این تیم به یاد دارم. در آن زمان، آخرین فصل حضور لوئیس فیگو در بارسا بود. رقابت مسی و رونالدو شبیه به رقابت سوباسا و کاکرو یوگاست. آنها دو مهاجم برتر جهان هستند. این رقابت‌ها به نفع هر دو بازیکن است. مسی، سوباسا و رونالدو، کاکروی جهان واقعی هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها