«بشار اسد» در مراسم میلاد نبوی در دمشق شرکت کرد + عکس

رئیس جمهور سوریه در مراسمی که به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) در یکی از مساجد دمشق برگزار شده بود حضور یافت.
کد خبر: ۹۷۷۸۸۴
«بشار اسد» در مراسم میلاد نبوی در دمشق شرکت کرد + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه روز یکشنبه در مراسمی که از سوی وزارت اوقاف این کشور به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) در مسجد «عباد الرحمن» در منطقه «کفرسوسه» دمشق برگزار شده بود، شرکت کرد.

«محمد عبدالستار» وزیر اوقاف سوریه در این مراسم ضمن سخنانی درباره سیره نبوی شریف، در بخشی از صحبت های خود خطاب به بشار اسد گفت: جناب رئیس جمهور شما با تروریسمی که جهان را فرا گرفته و کشورهای شرق و غرب با آن مواجه هستند در عرصه میدانی و سیاست و قبل از هر چیز با تاسی به اندیشه و آگاهی مبارزه کردید تا جایی که جامعه کاملا فرق بین تعصب و تدین را دریافت.

وی همچنین بر حمایت علما و ائمه و خطبای مساجد از بشار اسد رئیس جمهور سوریه تاکید کرد. در این دیدار شماری از مقامات ارشد سوریه از جمله شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی اعظم این کشور، علمای دینی و جمعی از شهروندان سوری حضور داشتند.

گفتنی است که بشار اسد چند روز پیش از این در گفتگو با روزنامه الوطن تاکید کرده بود که حلب روند نبرد در تمامی اراضی سوریه را تغییر خواهد داد.
وی همچنین تاکید کرد: تصمیم گرفته ایم که تمامی اراضی سوریه را آزاد کنیم و حلب نیز شامل این تصمیم می شود.

بشار اسد در ادامه سخنان خود افزود: پیشرفت اقدامات نظامی در سال گذشته منجر به کسب نتایج کنونی شد. پس از اینکه در درگیری های دمشق و حمص شکست خوردند، حلب آخرین امید آنها است.

وی در همین راستا بیان داشت: حلب روند نبرد در تمامی اراضی سوریه را تغییر خواهد داد و به معنای شکست طرح خارجی ها و غرب برای منطقه است.
بشار اسد همچنین در سخنانی دیگر با اشاره به تلاش دشمنان برای هدف قرار دادن ساختار اجتماعی کشورش، از شکست آنها در این زمینه خبر داده بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها