jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۷۷۲۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

صحبت‌های آناستازی درخصوص این که علاقه‌ای به حضور در تیم ملی ایران ندارد واکنش دبیر فدراسیون والیبال را به همراه داشت و او گفت اگر تمایلی به حضور در ایران نداشت مذاکرات ایران با این مربی ادامه پیدا نمی‌کرد.

محمود افشاردوست ادامه داد: فکر می‌کنم تا یک یا دو روز آینده شرایط مذاکراتمان با آناستازی و استویچف مشخص شود و آنها موضع نهایی خودشان را درباره سرمربیگری تیم‌ ‌ملی والیبال ایران اعلام کنند. در حال‌ چانه‌زنی هستیم تا بتوانیم از میان یکی از این دو گزینه یک نفر را به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی انتخاب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر