جدیدترین مصاحبه آتشین خداداد عزیزی/ شک نکنید اشتباهات داوری سهوی نیست

مدیرفنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مدعی شد تیمش بهتر از پیکان عمل کرده اما در نهایت مغلوب این تیم شده است.
کد خبر: ۹۷۷۰۱۸
جدیدترین مصاحبه آتشین خداداد عزیزی/ شک نکنید اشتباهات داوری سهوی نیست

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم، خداداد عزیزی پس از شکست تیمش مقابل پیکان در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و حتی بهتر از پیکان بازی کردیم. درباره اتفاقات آخر بازی باید بگویم که واقعاً نمی‌فهمم در این فوتبال چه می‌گذرد. یک خطا به نفع تیم حریف پشت محوطه جریمه ما اعلام می‌شود که نزدیک بود، گل شود. به داور چهارم گفتم که آیا این واقعاً خطا بود که او هم گفت این اشتباه بود. خیلی صحنه‌ها در این دیدار به ضرر ما گرفته شد. بازیکن تیم حریف زیر یار ما را خالی می‌کند، اما به نفع حریف خطا اعلام می‌شود. به ما می‌گفتند صبر کن درست می‌شود. ظاهراً‌ این چیزها را به ما می‌گویند تا یاد بگیریم!
وی افزود: چطور بازیکنان تیم حریف زمانی که بدن خود را روی بازیکن ما می‌گذارند خطایی اعلام نمی‌شود، اما زمانی که بازیکن ما چنین کاری می‌کنند خطا می‌گیرند؟ من از بازیکنانم راضی هستم، چون تلاش خود را کردند، اما فکر می‌کنم داوری عامل باخت ما بود. بازیکن تیم ما را هُل می‌دادند، اما داور هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌داد. نمی‌دانم درباره مسائل فنی این بازی چه بگویم، چون با این اتفاقات نمی‌شود درباره مسائل فنی حرف زد. آقای داور! شما با سوت‌هایی که می‌زنید جریان بازی را عوض می‌کنید. متأسفانه اگر داور اشتباه کند ما حق نداریم حرف بزنیم. کمیته داوران می‌گوید هر کس می‌بازد آن را به داور نسبت می‌دهد، اما با چهار پنج نتیجه ضعیف من را عوض می‌کنند. آقای کامرانی‌فر اگر داور شما اشتباه کند چه می‌کنید؟ چطور ما باید تاوان اشتباه داور را بدهیم.
مدیرفنی تیم سیاه‌جامگان با انتقاد از کمیته اخلاق عنوان کرد: شجاعی زمانی که انتقاد می‌کند به کمیته اخلاق احضار می‌شود، اینجا هر کسی حرف حق بزند محکوم است! داور اگر اشتباه می‌کند هم باید حذف شود. اگر اشتباه سهوی باشد مشکلی نیست، اما شک نکنید این اشتباهات سهوی نیست. لطفاً اگر برنامه‌ای در فضای مجازی وجود دارد بگویید ما هم دانلود کنیم، تا داوری‌ها به نفع ما هم باشد! اگر این‌جوری است بگویند فوتبال بازی نکنید، به نظر شما من بعد از این اتفاقات باید چگونه صحبت کنم. شرایط من را درک کنید چون من هم تحت فشار هستم.
عزیزی در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراضات شما به خاطر حوادث انتهای بازی است؟ گفت: خیر، من از دقایق ابتدایی بازی به قضاوت داور اعتراض می‌کردم. فکر می‌کنم بردی که با نامردی به دست بیاید ارزشی ندارد. کجای قانون فیفا نوشته شده است که داور باید به نفع میزبان سوت بزند. فکر می‌کنم دارند حق ما را می‌خورند. در این شرایط ما باید چه کار کنیم؟ چرا زمانی که ما میزبان هستیم پنالتی ما را نمی‌گیرند. بازی قبل تا دقیقه 70 بازی هفت دقیقه وقت اضافه داشت، اما فقط پنج دقیقه اعلام شد. آقای کامرانی‌فر باید داوری‌ها را درست کند. اگر من در خیابان از روی پای شما رد شوم شما مطمئناً اعتراض می‌کنید. ما هم به همین خاطر اعتراض می‌کنیم، چون داوری‌ها به ضرر تیم ماست. باشگاه ما مگر چقدر توانایی دارد که اشتباهات به ضرر ما باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها