ستاد کل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد:

آزاد سازی 93 درصد شرق حلب و تسلیم شدن 1000 تروریست

جبهه النصره خواستار عقب نشینی از حلب شد

در پی تحولات میدانی حلب واقع در شمال سوریه و آزاد شدن مناطق گسترده ای از شرق آن از اشغال تروریست ها، جبهه النصره عقب نشینی از طریق گذرگاه کاستیلو در حومه حلب را خواستار شد.
کد خبر: ۹۷۶۷۵۱
جبهه النصره خواستار عقب نشینی از حلب  شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، تلویزیون سوریه اعلام کرد گروه تروریستی جبهه النصره درخواست کرده است از طریق جاده کاستیلو واقع در حومه حلب از این شهر عقب نشینی کند.

این درحالی است که مخالفان سوریه پیشتر مخالفت خود را با طرح رئیس جمهور روسیه مبنی بر عقب نشینی و خروج از شهر حلب اعلام کرده بودند.

در این میان برخی اخبار رسیده از شرق حلب نیز از اختلاف شدید بین مخالفان مسلح و گروههای تروریستی حکایت دارد و گفته می شود نیروهای وابسته به جبهه النصره و کتائب ابوعماره پایگاههای گروه موسوم به فیلق شام و جیش الشام را در شرق حلب بمباران کردند .

از سوی دیگر اختلاف بین مخالفان مسلح خارجی با مخالفان سوری بر سر خروج از شهر حلب شدت گرفته است زیرا وعده عفو دولت سوریه برای مخالفانی که خود را تسلیم و به سمت جنوب منطقه حرکت کنند، موجب شدت گرفتن دامنه اختلافات آنها شده است حال آنکه جبهه فتح الشام یا همان النصره سابق، مخالفت شدید خود را با خروج از شرق حلب اعلام کرده بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها