تبرئه بازیگر معروف از اتهام آزار همبازی زن

بازیگر معروف تئاتر که به آزار و اذیت شیطانی همبازی خود متهم شده بود، با حکم دادگاه از این اتهام تبرئه شد.
کد خبر: ۹۷۶۵۹۵
تبرئه بازیگر معروف از اتهام آزار همبازی زن

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت بازیگر زن تئاتر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. او به رئیس دادگاه گفت: من مدت‌هاست تئاتر بازی می‌کنم. چندی قبل در یک تئاتر نقش نوعروسی را داشتم و داماد هم یکی از بازیگران معروف تئاتر بود. پس از تمرین و اجرای تئاتر، بازیگر مرد به من ابراز علاقه کرد و مدعی شد قصد ازدواج با مرا دارد. به دلیل این که تصور می‌کردم زوج هنری خوبی خواهیم شد، به پیشنهادش جواب مثبت دادم. هر بار از او می‌خواستم به خواستگاری بیاید، بهانه می‌آورد و می‌گفت بزودی این کار را می‌کند.

وی ادامه داد: هفته گذشته به مسافرت رفتیم. قرار بود شرایط آن شهر را برای اجرای تئاتر بررسی کنیم که مرد جوان در آنجا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. باورم نمی‌شد او این نیت شیطانی را در سر داشته و به بهانه ازدواج مرا فریب داده است. بعد از این ماجرا به تهران بازگشته و شکایتی را مطرح کردم.

با این شکایت پرونده‌ای تشکیل و مرد بازیگر با دستور قضایی دستگیر شد. او در بازجویی منکر اتهامش شد و گفت: من و شاکی، همبازی هم بودیم. بعد از مدتی به او علاقه مند شده و از وی خواستگاری کردم. اما پس از مدتی متوجه شدم اختلافات زیادی با هم داریم و نمی‌توانیم خوشبخت شویم. به همین دلیل به او گفتم از ازدواج منصرف شده‌ام و دیگر نمی‌خواهم با هم ارتباط داشته باشیم. دختر جوان وقتی از تصمیم من با خبر شد، برای انتقام این شکایت دروغ را مطرح کرد تا مرا به دردسر بیندازد. من مرتکب تجاوز به عنف نشدم و اتهام را قبول نمی‌کنم.

پس از تحقیقات تکمیلی، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شده و با توجه به این که شاکی بدون اجبار و زور با متهم همراه شده بود و دلایل موجود در پرونده، مرد جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و او را به اتهام ارتباط پنهانی به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

با اعتراض شاکی به حکم دادگاه، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم را تائید کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۰
نظر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
۰
۰
كلن افرادی كه معروفند خصوصا مردها ادمهای قابل اعتمادی برای ازدواج نیستند .
شیوای بلخی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
۰
۰
واقعامرام ومسلك این مردم رونفهمیدم كه ازدواج اونهاچطوره ؟!!یك مدت باهم میچرخندوبعدش بیزارمیشن آنهم بدون عقد!!.آیاشمامیتونید جنسی روكه قصدمعامله ش رودارید اول امتحان كنید وبعدكلی استفاده منصرف بشید!!خانمهاباید هوشیارتر وعفیف ترباشند!!
مسعود
Netherlands
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
شیوای بلخی شما بهتر است مشكل افغانستان خودتان را حل كنید كه در افغانستان زن و پسر بچه های زیبا رو را با پول معامله میكنند و فرهنگ ... در افغانستان یك فرهنگ رواج یافته است - اینجا صحبت از اتهام یك بازیگر است نه صحبت از برده جنسی فكر كنم رسانه ایرانی را با رسانه افغانی اشتباه گرفتی .
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
۰
۰
مسخره هست كه تو كشور ما به خاطر این چیزها وقت دادگاه رو می گیرین اینكه در یه زمان خاص با رضایت كاری رو انجام بدی بعد گذشت چند روز به خاطر اختلافات پاشی بری دادگاه شكایت كنی بگی كاری كه اونموقع راضی بودم از انجامش الان ناراضی ام. 99 ضربه شلاق هم زیادیه چون كه زوج در مرحله آشنایی بودن روایت داریم مرد و زن قبل از ازدواج برای آشنایی می تونن درخواست هایی از همدیگه داشته باشن و این رابطه پنهانی نیست.
نظر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
شما لطفا روایت جعلی نساز!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
دختر مجرد وقتی كه تنها پاشه بره جایی انتظار همچین اتفاقاتی را داشته باشه...و اول هم باید خودش را سرزنش كنه...متاسفانه جامعه ما طوری شده كه جای مرد و زن عوض شده زن شده مرد و مرد شده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
ظاهرا شما راوی حدیث هم هستید!!!كدوم روایت گفته قبل از عقد شرعی میتونند به هم نزدیك شوند شاید تو خانواده های شما بی بند و باری عادیه و روایت رو براساس خودتون صادر میكنید!!!!
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
۰
۰
نظر مریم بسیار پخته وبجا بود كاملا موافقم
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
۰
۰
این خانم حساب و كتابش اشتباه در اومد تصمیم گرفت اینجوری حال طرفو بگیره وقتی كه خودش بدون علت موجهی با مرد غریبه به جای دیگری سفر میكنه حتما انتظار اینگونه مسائل رو داشته به نظر من اتهام شلاق هم زیادیه یاد این ضرب المثل معروف فارسی افتادم از هول حلیم افتاد تو دیگ حلیم
alireza
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
۰
۰
با نظر مریم خانم موافقم.با رضایت همراه پسره راه افتادی رفتی مسافرت .حالا معلوم نیست به خاطر كدوم خواسته نابجات پسره جوابت كرده اومدی طلبكار چی شدی؟؟؟؟؟قابل توجه اون روحانی محترم .نظر مریم خانم ارتباط جنسی نبوده بلكه منظورش مسافرت و اشنایی بیشتر بوده..بعدشم ازدواج خرید كالا نیست كه پس از فروش پس گرفته نمیشود.اگه نگاه شما به زن مثل كالا خوب مختارید.نظر شما مثل بقیه نظرها محترم.البته فقط به عنوان یك نظر...
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها