jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۷۵۰۶۳   ۱۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دادگاه بحرین محاکمه دبیرکل جمعیت الوفاق را به 12 دسامبر (22 آذرماه) موکول کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه مرآه البحرین، شیخ علی سلمان، دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین و از برجسته‌ترین شخصیت‌های مخالف که توسط رژیم آل خلیفه به اتهامات ساختگی و واهی بازداشت شده، امروز (یکشنبه) وارد سالن دادگاه تجدیدنظر شد و قرار بود قاضی این دادگاه حکم وی را قرائت کند. اما دادگاه نظام، محاکمه وی را به 12 دسامبر موکول کرد.

شیخ علی سلمان با اتهامات ساختگی چون تبلیغات علیه نظام حاکم‌ و تهدید به اعمال زور و مخالفت با قوانین به چهار سال حبس محکوم شده بود اما دادگاه بحرین در تجدیدنظر آن را به 9 سال افزایش داد که این حکم با اعتراض وکلای وی مواجه شد.

در همین رابطه و در خبری دیگر منابع رسانه‌ای یکشنبه از اتخاذ تدابیر شدید امنیتی توسط رژیم آل‌خلیفه در منطقه الدراز در آستانه برگزاری جلسه محاکمه شیخ «عیسی قاسم» دیگر رهبر شیعیان بحرین، خبر دادند.به گزارش پایگاه الوسط، نظامیان رژیم آل‌خلیفه محدودیت شدیدی را بر ورود به منطقه الدراز و یا خروج از آن، اعمال می‌کنند و بالگردهای نظامی نیز طی چند نوبت بر فراز آسمان الدراز به پرواز درآمدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر