jamejamonline
استان ها کرمان کد خبر: ۹۷۳۹۹۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۶

راننده کرمانی که به گردشگران آلمانی اهانت کرده بود از فعالیت در امور گردشگری برکنار شد.

فحاشی راننده اتوبوس به گردشگران آلمانی در کرمان

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان ضمن عذرخواهی از برخورد و اهانت راننده اتوبوس با مسافران گفت: به دستور استاندار کرمان جلسه ای برای رسیدگی به این موضوع تشکیل و قرار شد ضمن توبیخ شرکت حمل و نقل مربوط، تا اطلاع ثانوی از خدمات راننده خاطی استفاده نشود.

محمد باژیان افزود: همچنین قرار شد اداره کل حمل و نقل پایانه های استان کرمان موضوع را در کمیسیون های ماده 11 و 12 پیگیری و نتیجه را به استانداری ارسال کند.

وی یادآور شد: یک گروه گردشگری آلمانی با لیدر خارجی مسلط به زبان فارسی در مسیر حرکت به استان کرمان بودند که متاسفانه راننده اتوبوس با آنان بدرفتاری و فحاشی کرد و گردشگران با ناراحتی به استان یزد بازگشتند.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان گفت: این اداره کل به عنوان شاکی اصلی با اعمال قانون از ادامه اینگونه رفتارها جلوگیری خواهد کرد.

باژیان افزود: یکی از حساسیت های استاندار کرمان جذب گردشگران داخلی و خارجی است که در این راستا اقدامات تاثیرگذار و مهمی در استان انجام شده و استاندار کرمان از این گروه گردشگران آلمانی، برای سفر به استان تاریخی کرمان دعوت کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
-
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
ایرانی جماعت همینه....صحبت هم كه میكنه از فرهنگ دیرینه صحبت میكنه...بعد میگن چرا پیشرفت نمیكنیم
۰
۰
غلام
-
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
متعسفانه زبان پرخاشگری /فحاشی /و دعوا و بزن بزن در جسم و روح ایرانی است ....
۰
۰
سوال
-
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
متاسفانه ' هیچ اشاره ای كه چرا راننده اینكار را كرده ' نوشته نشده ' در هر صورت عمل زشتی كرده ' حتی اگر حق باهاش باشد !!!
۰
۰
قاسم
-
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
ایرانی یعنی مهمان پرست درجه یك در دنیا این تخلف راننده فقط توطئه غربیهاست
۰
۰
امید
-
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
كار بد رو با بد جواب دادید از فردا راننده اتوبوس باید دست فروشی و گدایی كنه زن بچشو بدبخت كردید موافق كار این اقا اصلان نیستم اما بیكاری بد دردیه
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
راننده های اتوبوس كلا اینجورین
۰
۰
ندا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
باید همه چیز را از الف تا یه به تك تك مردم آموزش داد و فرهنگسازی كرد چرا وقتی بستر مناسب برای جذب توریست در كشور وجود دارد از این مسئله به خوبی استفاده نكنیم پیشرفت صنعت گردشگری در ایران علاوه بر ایجاد اشتغال سود اقتصادی نیز برای ایران دارد و با توجه به مشكلات امروزه كشور این موضوع می تواند مفید فایده باشد
۰
۰