jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۷۰۶۸۲   ۰۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۵

اواسط اردیبشهت ماه امسال بود که اکبر عبدی کمدین برجسته سینما و تلویزیون بعد از مدتها دیالیز توانست به لطف عمل جراحی پیوند کلیه، اوضاع جسمی بهتری را تجربه کند.

ادعاهای جوانی که کلیه‌اش را به اکبر عبدی داد+ تصویر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سینماروزان جوانی که به عبدی کلیه داد صادق سریع‌کار بود؛ جوانی ۲۴ ساله اهل کاشان که درگیری‌های اقتصادی فراوان او را ناچار کرد به اهدای کلیه.

این جوان اما بعد از پیوند کلیه به دلیل ایجاد ضعف جسمانی در بدنش نتوانسته به شرایط طبیعی بازگردد و فعالیت شغلی سابق خود را پی گیرد.

صادق سریع‌کار با بیان اینکه انتظار حمایت بیشتری از طرف عبدی را داشته بیان کرد: البته آقای عبدی به من لطف کردند و از طریق برادرشان ناصر عبدی مبلغی برای اهدای کلیه به من پرداخت شد ولی متأسفانه مشکلات جسمی بعد از عمل اهدای کلیه باعث شد نتوانم درست به کار بپردازم.

وی درباره اهدای کلیه به عبدی اظهار داشت: به دلیل شرایط اقتصادی سخت خانواده ام و اینکه خواهرم در آستانه ازدواج بود و درآمدم کفاف فراهم آوردن مقدمات ازدواج وی را نمی داد تصمیم به اهدای کلیه ام گرفتم و البته حتی در زمان اهدای کلیه به آقای عبدی و وقتی از من درخواست گفتگوی تصویری شد زیربار نرفتم چون نمی خواستم گمان کنند به خاطر دیده شدن چنین کاری کردم.

این جوان ادامه داد: حالا هم که به درخواست خودم گفتگو می کنم صرفا برای بیان درددل است تا مخاطبان بدانند واقعا به لحاظ اقتصادی در چه وضعیتی هستم.

صادق سریع‌کار افزود: بعد از اهدای کلیه یکی از بستگان آقای عبدی در رسانه ها بیان کرد که حمایتهای ویژه ای از من کرده است ولی جز همان مبلغ ناچیز هیچ حمایتی از من نشد و تازه برخی از دوستان نزدیکم گمان کردند که واقعا اتفاق خاصی در زندگیم افتاده و حتی برخی از من تقاضای دریافت وام کردند(!) اما شاید هیچ کس نداند که به دلیل مشکل جسمی از کار بیکار شده ام و با کارگری گذران زندگی می کنم که آن هم روزی هست و دروزی نیست و در نهایت مدام قرض روی قرض است که انباشته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
T
-
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
ایشون كلیه اش رو فروخته الان كه نباید انتظار حمایت داشته باشه!! اگه كسی غیر از آقای عبدی بود چی؟؟
۰
۰
هومن
-
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
تو حرف نزن میگه ناچیز بوده دیگه نمیگیریا .
T
-
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
با پول مختصر میشه جهزیه تهیه كرد؟؟؟ مگه كسی ایشون رو با اصرار برده اتاق عمل؟
الی
-
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
متاسفم كه هموطنانم برای ازدواج باید كلیه ی اعضای خانواده رو بفروشند...خداوند احقاق حق كند از باعث و بانی این وضعیت...
۰
۰
امید
-
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
لایك حرف حق زدی خدا لعنت كند باعث بانی این كار را
اسدی
-
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
باسلام شما نباید صدای اینجور آدمها شوید چون این بحثها شخصی است وتوافقی بین آن 2نفر حتما ایشان میخواهد آقای عبدی تا آخر عمر خرج ایشان وخانواده شان رابدهد.بنده نیز چند سال پیش كارگری داشتم كه در اثر سهل انگاری خودش صدمه دید و بعد از چندسال حمایت تازه ایشان رفتند وشكایت كردند و قاضی دیه برایشان تعیین كرد وبنده هم آنرا پرداخت كردم وراحت شدم كه ایكاش چند سال قبل اینكار را میكرد ومن راحت میشدم چون درآن چند سال 10 برابر دیه را هزینه كرده بودم .ایشان برای آقای عبدی كیسه بررگی دوخته وباید مراقب باشد ومثل بنده از سر دلسوزی كاری نكند كه پشیمان شود وهمه چیز را بدست قانون بسپارد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها