jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۹۹۲۲   ۲۹ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل آموزش‌وپرورش خوزستان گفت: با توجه به تعطیلی پیش‌رو و اشتیاق مردم به شرکت در پیاده‌روی اربعین که موجب ترافیک شدید در مرزها شده است، شهرهای همجوار با مرزها و در مسیر تردد زوار با مصوبه فرمانداری می‌توانند نسبت به تعطیلی مدارس در روز شنبه اقدام کنند.

محمد تقی‌زاده با بیان این‌که تاکنون مدارس شهرستان شوش طی امروز تعطیل شده است، افزود: با وجود اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر دایر بودن مدارس در روز شنبه، امکان تعطیلی مدارس شهرهای در مسیر تردد زوار و نزدیک به مرزها، به منظور خدمات‌رسانی بهتر به زائران با مصوبه فرمانداری هر شهر وجود دارد. به گفته وی، بر این اساس اولویت با شهرستان‌های غرب کارون از جمله شوشتر، بستان، سوسنگرد، آبادان، خرمشهر و اندیمشک است، اما دیگر شهرستان‌ها نیز با نظر و تشخیص فرماندار می‌توانند نسبت به تعطیلی مدارس اقدام کنند./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر