مدیر آبفای شهر پرند گفت: امیدواریم تا پایان سال تامین آب بیش از7000 واحد مسکونی جدید در شهر پرند انجام شود.
کد خبر: ۹۶۹۳۱۸
تامین آب 7 هزار واحد مسکونی پرند تا پایان سال

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از غرب تهران، سجاد خدایی ضمن بیان این مطلب افزود: شهر جدید پرند دارای 405کیلومتر شبکه توزیع آب در اقطار مختلف است و از کل مناطق 85 درصد آن تحت پوشش شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب شهری قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش جمعیت در سطح شهر، شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران تهیه 13دستگاه مخزن ذخیره آب شرب را در دستورکار خود قرار داد که در حال حاضر تامین آب شهروندان توسط 6مخزن مجموعا با 73 هزارمترمکعب گنجایش انجام می شود. همچنین باتوجه به آماده بودن 4دستگاه دیگر همزمان با افزایش ساکنین شهر به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

خدایی تصریح کرد: 20کیلومتر از شبکه‌های توزیع آب در سال جاری اجرا شد که در مرحله آماده سازی و ورود به شبکه بهره برداری است و همچنین در سال جاری مخازن R6-3 و R3 جهت تامین آب و فشار متعارف طبقات 5 فاز 6 باتلاش همکاران آبفای پرند وارد مرحله بهره برداری شد.

وی تاکید کرد: تصفیه خانه فاضلاب پرند برابر برنامه زمانبندی شده، علیرغم وجود مشکلات متعدد درحال اجرایی شدن قرار دارد و هم اکنون در مرحله نصب تجهیزات و اجرای خطوط انتقال اصلی به محل تصفیه خانه است.
مدیر آبفای شهر پرند خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با سایر ادارات خدمات رسان، شهرداری و شرکت عمران پرند در جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان ادامه خواهد داشت و تلاش داریم در راستای اولویت‌های اجرایی شرکت عمران و شهرداری پرند، برنامه های خود را تدوین و عملیاتی کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها