jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۷۴۰۱   ۲۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۲

پزشک معروف تبریزی هنوز به قتل اعتراف نکرده، اما پلیس در حال تحقیق از وی برای رازگشایی از قتل دو عضو خانواده‌اش است.

سکوت پزشک تبریزی درباره قتل 2 عضو خانواده‌اش

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس آگاهی ناجا در این باره گفت: هفدهم مهر امسال مادربزرگ و همسر پزشکی در تبریز پس از خوردن غذای مسموم فوت کردند و از آن موقع پلیس به‌دنبال رازگشایی از مرگ آنها بود تا این‌که براساس پیگیری‌های انجام شده معلوم شد آنها به قتل رسیده‌اند بنابراین با توجه به نوع قتل و تناقضات موجود در اظهارات پزشک تبریزی، او در حال حاضر اصلی‌ترین مظنون است.

گرچه پزشک تبریزی تا این لحظه به قتل اعتراف نکرده، اما با توجه به شواهد و قرائن موجود در پرونده هیچ مظنون دیگری وجود ندارد.

پزشک تبریزی علاقه شدید و غیرمعمولی به شهرت دارد و برخی از اقدامات قبلی وی نیز با انگیزه شهرت انجام شده است. تا زمانی که این پزشک تبریزی به قتل اعتراف نکرده باشد، نمی‌توان تحقیقات پلیسی در حاشیه این پرونده را منتفی دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
روح الله
-
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
بهتره بگید كدوم حزبی است و اون حزب و روزنامه های طرفدارش چه بلوشویی روی این اقا به پا كردن كه در اخر خودشون رسوا شدن و با كمال پرویی گفتن ما كه نگفتیم /// حالا خوبه همه چی ثبت شده كارا و نوشته های اونها/// پناه بر خدا از فتنه
۰
۰
ید الله
-
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
شعار همیشگیت فراموش شد!

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر