jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۶۸۹۱   ۲۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دکتر علی‌عسکری، رئیس رسانه ملی در حکمی به معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت خود دستور داد الگوهای رسانه‌ای به منظور ترویج اقتصاد مقاومتی و طرح تشویق مردم و فعالان اقتصادی را برای مشارکت عمومی در این زمینه اجرایی کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی‌عسکری در حکمی، دکتر رضی را متولی طراحی الگوهای رسانه‌ای برای تشویق مشارکت عمومی در تولید ملی و همچنین ترویج و تقویت رفتارهای اقتصادی کرد.

متن حکم رئیس سازمان صدا و سیما به این شرح است: جناب آقای دکتر رضی، معاون محترم پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت، با عنایت به مراتب تعهد و تجارب مؤثر جنابعالی در راستای اجرای بند 21 از سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با استناد به مصوبه جلسه مورخ 1395/1/16 ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، به‌موجب این حکم به عنوان مجری پروژه‌های طراحی الگوی رسانه‌ای تشویق مشارکت عمومی در تولید ملی و اصلاح الگوی مصرف و طراحی الگوی رسانه‌ای ترویج و تقویت رفتارهای اقتصادی بایسته در خانوار و فعالان اقتصادی منصوب می‌شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر