jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۲۶۶۶   ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مصطفی گودرزی دیباج در نشست خبری دهمین سوگواره بین‌المللی هنر عاشورایی اظهار کرد: امسال دهمین برنامه مربوط به یک همایش هنری مبتنی بر باورهای عاشورایی را رقم زدیم و خوشحالیم از این‌که خیمه برپا شده برای امام حسین(ع) ادامه داشته و امیدواریم آن را توسعه دهیم.

به گزارش مهر، دبیر هنری دهمین سوگواره هنر عاشورایی یادآور شد: از میان آثار، 83 اثر از هنرمندان دیگر کشورها بودند که امیدواریم با بضاعتی که داریم، بتوانیم برای این شرکت‌کنندگان، کارگاه‌های آموزشی برگزار کنیم.

محمد زرویی نصرآباد، معاون مرکز محافل و جشنواره‌ها در این نشست بیان کرد: فراخوان در سه بخش پوستر و پرچم، نقاشی و تصویرسازی در بهار امسال اعلام شد که در بخش تصویرسازی به صورت ویژه به موضوع حضرت قاسم بن حسن(ع) پرداخته شد. اختتامیه این رویداد روز سه‌شنبه ساعت 18 با قدردانی از برگزیدگان برگزار خواهد شد. کار ویژه‌ای در اختتامیه، اجرای زنده حجت اشرف‌زاده است.

زرویی نصرآباد خاطرنشان کرد: در مجموع 1109 اثر از 541 هنرمند به دبیرخانه ارسال شد که در بخش پوستر و پرچم 740 اثر، در بخش نقاشی 148 اثر و در بخش تصویرسازی 201 اثر دریافت کردیم که از بین این آثار 35 پوستر، 17 پرچم، 11 نقاشی و 46 تصویرسازی به نمایشگاه راه پیدا کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر