غفوری فرد در گفتگو با جام جم آنلاین:

کارنامه ضد انقلاب مملو از جنایت و خیانت است

یک عضو فراکسیون ولایت مجلس معتقد است؛ انتشار عکس مریم رجوی در هفته‌نامه دانشگاه شریف سهوی نبود.
کد خبر: ۹۵۷۱۷۳
انتشار عکس سرکرده منافقین در هفته‌نامه دانشگاه شریف سهوی نبود

به گزارش جام جم آنلاین، نماینده مردم فلاورجان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به طرح استیضاح وزیر علوم در پی ماجرای انتشار عکس همسر مسعود رجوی در هفته‌نامه‌ای متعلق به دانش آموختگان دانشگاه شریف، گفت: تعداد امضاهای طرح استیضاح وزیر علوم به بیش از 20 امضا رسیده است.

وی با بیان اینکه استیضاح وزیر علوم به صورت جدی پیگیری می‌شود، افزود: اقدام اخیر دانشگاه شریف در انتشار عکس همسر سرکرده گروهک منافقین که خیانت‌ها و خسارات زیادی را به کشور وارد کرده‌اند، قابل پذیرش نیست.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حتی اگر سال‌ها هم تغییر کند، جنایات گروه منافقین علیه ایران فراموش شدنی نیست، تأکید کرد: نمی‌توان اقدام اخیر دانشگاه شریف را یک نوع سهل‌انگاری تلقی کرد و این اقدام به هیچ وجه قابل قبول نیست.

سیدناصر موسوی لارگانی ادامه داد: البته وزیر علوم در نخستین واکنش ها نسبت به انتشار عکس مسعود در هفته‌ نامه دانشگاه شریف مراتب عذرخواهی خود را ابراز داشت و همواره اعلام کرد کسانی که دست به این اقدام زده‌اند دیگر در دانشگاه جایگاهی ندارند اما با همه این تفاسیر این اقدام نمی‌تواند توجیه کننده باشد چرا که باید برای چاپ چنین هفته‌نامه‌هایی دقت لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه همسر سرکرده گروهک منافقین فردی ناشناخته نیست، بیان داشت: نمی‌توان گفت که همسر سرکرده گروهک منافقین فردی ناشناخته بوده که ما بخواهیم پس از انتشار عکس وی متوجه این اشتباه شویم بنابراین بنده معتقدم این حرکت شاید یک حرکت عمدی بوده و نمی‌توان گفت سهوی در کار است.

این نماینده مجلس در پایان تأکید کرد: معتقدم وزیر علوم باید رسما از ملت ایران برای انتشار عکس همسر سرکرده گروهک تروریستی منافقین عذرخواهی کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
ایرانی
-
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
خودت می گی كه اون بنده خدا عذر خواهی كرده و .... بعلاوه باز هم می فرمائید كه "بنده معتقدم این حركت شاید یك حركت عمدی بوده "... این دیگه چه عملكردی است كه منتظر چنین فرصتهائی هستید و فقط می خواهید كه خودتان را مطرح كنید . اگر راست می گوئید وظایف مهم و اصلی خودتان را كه بالكل فراموش كرده اید به یاد آورید و جدی پیگیری و به ثمر برسانید . تا مردم در رنج و عذاب و مشقت نباشند همه از این گروهك و حامیان آنها در هر جا كه باشد نفرت دارند . پس این موضوع خیلی اهمیت ندارد. به فكر مسائل اصلی و اقتصاد و معیشت و كار و پیشرفت كشور باشید
ایرانی
-
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
استیضاح به خاطر یك عكس ؟! خوب اگر بخواهی خبری بنویسی مگر نباید عكس آن را چاپ كنی . آیا این كار یعنی طرفداری از طرف ؟!!!!!!! تو همین جام جم چند بار عكس بغدادی چاپ شده ؟ یعنی شما طرفدار بغدادی هستید .!!!
امیر
-
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
واقعا دلیل این همه صدا برای یك عكس هست یا ترس هست ، در صورتی این سازمان زشت ترین سازمان ای هست كه ایران به خود دیده
ایرانی
-
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
جان برادر، به فكر معیشت و اشتغال مردم باشید كه طیف كثیری از مردم از شدت فقر و نداری و... به مرز جنون و افسردگی و... رسیده اند
نرم افزار موبایل
-
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
وقتی دانشگاه شریف عكس این افراد را می زند یعنی این ها مفاخر كشورند و این خیانت به تمام ان شهداییست كه می خواستند به این مردم خدمت كنند ولی به دست این ها كشته شدند
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها