درگیری پسر معتاد با مرد مواد فروش در شرق تهران با قتل به پایان رسید.
کد خبر: ۹۵۶۸۱۰
درگیری پسر معتاد با مرد مواد فروش با قتل پایان یافت

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، ساعت 23:45 شب گذشته ماموران کلانتری 157 مسعودیه در تماس با قاضی مدیر روستا بازپرس ویژه قتل تهران از مرگ پسر جوانی در نزاع خیابانی خبر دادند.

با حضور بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم در بیمارستان رازی مشخص شد پسر 21 ساله به نام محمود به علت اصابت چاقو به سینه اش جان خود را از دست داده است.

در ادامه با حضور تیم جنایی در محل قتل در پارکی مقابل پمپ بنزین قائم، یکی از شاهدان گفت: مقتول از معتادان محله است و قاتل نیز فروشنده مواد مخدر است. ساعتی قبل رضا با قاتل به نام حسن درگیر شد. هنوز دقایقی از درگیری آنها نگذشته بود که رضا با کاتر به مرد مواد فروش حمله کرد و او نیز با چاقویی که همراهش بود چند ضربه به مقتول زد و از محل با کمک برادرش فرار کرد.

ساعتی بعد برادر قاتل شناسایی و دستگیر شد و با بیان اینکه نمی داند برادرش به چه دلیل مرتکب قتل شده است مدعی شد وقتی برادرم به خانه آمد و از آنجا فرار کرد از اهالی شنیدم که حسن یکی از معتادان محله را با چاقو مجروح کرده است.

پس از اعترافات برادر قاتل، او با دستور بازپرس جنایی برای تحقیقات بیشتر بازداشت و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تلاششان را برای دستگیری مواد فروش قاتل آغاز کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
احمد
-
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
۰
۰
جام جم لطفا بگین پس محمود كیه -رضا با حسن دعواكرده اونوقت محمود مرده -رضا به مرد موادفروش حمله كرده .........راستش خیلی گیج شدم
ابراهیم
-
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
۰
۰
بنظر می رسد محمود نزدیك پمپ بنزین بوده كه رضا با چاقو به حسن حمله كرده و با دو ضربه ای كه حسن به رضا زده محمود تصور كرده كه چاقو به او خورده فوت كرده است و رضا نیز وقتی دید حسن فرار كرده و محمود مرده ، رضا هم دیده كاری نداره او هم مرده . این هم سناریو زیبای خبرنگار جام جم بوده است ، حالا تیم آگاهی بدنبال حسین می گردند كه فرار كرده است..
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها