مارادونا سرمربی عراق می‌شود؟

عجیب‌ترین خبر درباره فوتبال آسیا

اسطوره فوتبال آرژانتین بار دیگر به انتقاد از مافیا و فساد بزرگ در دنیای فوتبال پرداخت و البته لیونل مسی را هم نواخت و گفت او شخصیت لازم برای حضور در تیم ملی آرژانتین را ندارد.
کد خبر: ۹۵۵۸۹۰
مارادونا: مسی شخصیت لازم برای حضور در تیم ملی را ندارد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، دیداری بین تیم‌های یاران دیگو مارادونا و یاران رونالدینیو برگزار شد که این دیدار با نتیجه چهار بر سه به سود یاران رونالدینیو تمام شد. دیگو مارادونا بعد از این دیدار گفت‌: بی‌صبرانه منتظر بازگشت به مربیگری هستم ولی باید این را بگویم که مافیای بزرگی در فوتبال در حال حکمرانی است. نمی‌خواهم این مافیا را ببینم. مربیان تیم‌ها را مدیر برنامه‌ها تعیین می‌کنند. این صلاحیت مربیان نیست که تیم می‌گیرند بلکه رابطه پنهانی و مافیایی است که به آنها تیم می‌دهند. مدیر برنامه‌هایی وجود دارند که اگر به آنها پول ندهید، بیکار می مانید. فوتبال بازی کردم و در بدنه فوتبال بودم. دوست دارم مربیگری کنم ولی به هیچ وجه نمی‌خواهم به چنین افرادی پولی بدهم تا به مربیگری برسم. برای شما مثالی می زنم تا همه چیز بیشتر روشن شود. رافائل بنیتس که برای او احترام زیادی قائل هستم، در رئال‌ مادرید موفق نبود. او هیچ مشکلی نداشت. بازیکنان بزرگی را در اختیار داشت و هر چیزی که می خواست فراهم بود اما نتوانست در رئال موفق شود. چطور چنین مربی می‌رود به نیوکاسل و قراردادی سه ساله امضا می‌کند؟ این جای سوال دارد.

اما این اسطوره فوتبال در پاسخ به پرسشی درباره مسی هم گفت: اگر مسی می‌خواهد جاودانه شود، باید جام جهانی را کسب کند. او شخصیت لازم برای تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین را ندارد. مسی حتی سرود تیم‌ ‌ملی آرژانتین را هم نمی خواند. او فقط دوست دارد تنها باشد و این اشتباه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها