کو جا چئول، ملی‌پوش مطرح کره جنوبی حرف‌هایش علیه شهر تهران را که در نشریه بیلد آلمان منتشر شده بود، پس گرفت.
کد خبر: ۹۵۵۴۲۵
ملی‌پوش کره جنوبی حرف‌هایش علیه تهران را پس گرفت!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، یک روزنامه کره جنوبی با انتشار گزارشی در خصوص صحبت‌های اخیر کو جا چئول، هافبک تیم ملی فوتبال این کشور در نشربه بیلد آلمان به نقل از این بازیکن نوشته است: من هرگز نگفته‌ام که تهران یک زندان است!

چئول در واکنش به انتقادهای رسانه‌ها و ملی‌پوشان ایرانی به خاطر حرف‌هایی که علیه شهر تهران و ورزشگاه آزادی در نشریه بیلد آلمان گفته است، تأکید کرد که منظورش در مصاحبه چیزهای دیگری بوده است.

وی در ادامه اظهار داشت: مصاحبه من به گونه دیگری منتشر شده ست و از این بابت ناراحت هستم. البته فعلاً به این مسائل اصلا فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی بازی با ایران است.

نشریه بیلد آلمان مصاحبه‌ای را از کو جا چئول، هافبک تیم ملی کره جنوبی منتشر کرد که در آن از سبک زندگی شهری در تهران، آپارتمان‌های بسته و ورزشگاه آزادی انتقاد کرده و پایتخت ایران را مشابه یک زندان دانسته بود!

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۳۸ - ۲۰ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
اینها چون دین ندارند این حرفها رو میزنند ، مگه یه انسان چقدر عمر میكنه ، باید اعمال آدم درست باشه
دكتر مومن خدا
-
۱۲:۴۸ - ۲۰ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
آقا به سردار دكتر شهردار خلبان استاد قالیباف توهین كرده. باید مجازات بشه
كاربر
-
۱۳:۰۴ - ۲۱ مهر ۱۳۹۵
از پیشوند اسم خودت هم معلومه خیلی به پیشوندت مینازی
حتما میدونی مردم درباره دكتر جماعت چطور فكر می كنن
المیرا
-
۱۳:۰۴ - ۲۰ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
راست گفته دیگه اینم شهر كه شما دارید مثل سیاه چال میمونه با اون ساختمانهای كثیف و اتوبوسهای دود زاش و موتور سوارهای بی قانون نرده هایی كه برای بستن راه روی مردم نصب شده
روح الله
-
۱۴:۱۴ - ۲۰ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
خودشون نه كه توی فضای باز زندگی میكنند این كره ای ها از 24 ساعت 23 ساعت رو كار میكنند تا زندگیشون بگذره حالا از ترس اراجیف میبافند /// بازی فوتبال برد و باخت داره یا میبرید یا میبریم اینكه بلبشو به پا كردن نداره

نیازمندی ها