jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۵۲۹۵۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۱

شکایت معروف‌ترین قربانی اسیدپاشی کشور از فیلم سینمایی «لانتوری» به شورای حل اختلاف خانه سینما رسید.

شکایت آمنه بهرامی از لانتوری به خانه سینما رسید

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، آمنه بهرامی معروف‌ترین قربانی اسیدپاشی کشور که با بخشش عامل اسیدپاشی در لحظه قصاص چشم‌هایش، به چهره‌ای جهانی تبدیل شد، از سازنده فیلم «لانتوری» به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد.

این شکایت به شورای حل اختلاف خانه سینما ارجاع شده است و در حال حاضر هیات داوری شورای حل اختلاف در حال پیگیری این شکایت است.

آمنه بهرامی مدعی است عوامل این فیلم با استفاده از جزئیات زندگی او و جملات کلیدی کتابش بدون هیچگونه مجوزی، سناریو را نوشته و فیلم را ساخته‌اند.

یکی از شرکت های فیلمسازی آلمانی برای ساخت فیلم او با وی مذاکره کردند و برای آن‌ها بخشش بهرامی در حکم قصاص در پرونده اسید پاشی بسیار اهمیت داشت و قرار بود فیلمی براساس زندگی او ساخته شود.

حال باید دید شورای حل اختلاف خانه سینما چه تصمیمی خواهد گرفت با توجه به ادعای آمنه بهرامی اگر شورا رای به نفع آمنه بهرامی صادر کند فعالیت های بعدی رضا درمیشیان در خصوص فیلم «لانتوری» دچار مشکل خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عزیز
-
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
این خانم هم بهتره به جای اینكه به دیوار مشت بزنه حقش رو از متهم اون عمل حیوانی می گرفت دور روز دیگه طرف تو كوچه خیابون با آرامش راه میره ایشون هست كه باید .... به هرحال با بخشش اون حیوان رذل هم عقده به دل خودش موند هم به دل ملت كه چرا باید از چنین مخلوقاتی گذشت (بخشش همیشه خوب نیست) و حالا این خانم حقه نداشتشو داره از یه كارگردان میگیره !!! ، البته اطرافیان در جریحه دار كردن ایشون نقش بسزایی دارن .
۰
۰
بهمن
-
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
آمنه بجای اینكه از عامل جنایت شكایت كنه اونو بخشید و وقتی دید بهش دیه هم نمیرسه میخواد از بقیه شكایت كنه آخه چرا
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر