jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۴۹۵۶۳   ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۶

عضو پیشین شورای المپیک آسیا گفت: هر طرحی از سوی هیئت رئیسه شورای المپیک باید در مجمع عمومی به اجرا گذاشته شود.

افشارزاده: مجمع عمومی شورای المپیک درباره هر طرحی تصمیم می‌گیرد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، بهرام افشارزاده درباره جلسه هیئت رئیسه شورای المپیک آسیا (OCA) مبنی بر اینکه به‌دلیل تعداد زیاد شرکت‎کنندگان در بازی‎های آسیایی، هر کشور در هر رشته انفرادی باید تنها دو نماینده داشته باشد، اظهار داشت: این مصوبات در جلسه عمومی شورای المپیک مطرح نشده و هیئت رئیسه به تنهایی نمی‌تواند طرحی را تصویب کند.

وی افزود: مجمع عمومی شورای المپیک آسیا از 46 کشور عضو تشکیل شده و هر طرحی از سوی هیئت رئیسه باید در این مجمع مطرح شود. بنابراین مجمع عمومی باید در خصوص هر طرح و پیشنهادی تصمیم نهایی را بگیرد. محدود کردن رشته‌ها یا حذف آنها امکان‌پذیر نیست و احتمالاً اطلاعات غلطی مخابره کرده‌اند. بازی‌های آسیایی بعد از المپیک رویداد مهمی است و همین‌طور نمی‌توان تعداد رشته‌ها را محدود کرد.

عضو پیشین شورای المپیک آسیا در خصوص تغییر مقر شورای المپیک آسیا و جابه‌جایی آن به کشور دیگر گفت: برای ایجاد پایگاه در ایران نیاز به هزینه زیادی است. این مسئله هزینه‌های سنگینی برای ایران در پی خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر