Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۴۸۱۰۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۵  |  ۲۱:۱۵

مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام:

آیت الله هاشمی رفسنجانی در سلامت کامل است

۳

مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به خبر بستری شدن آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: وی در صحت و سلامت کامل و امروز نیز چونان روزهای قبل مشغول رسیدگی به کارها هستند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در سلامت کامل است

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، طی ساعات اخیر، برخی کانال های بی هویت تلگرامی، خبری سراسر کذب را در مورد بستری شدن آیت الله هاشمی در بیمارستان منتشر کردند.

مدیر روابط عمومی محمع تشخیص مصاحت نظام ضمن ابراز شگفتی از تخیل دروغپردازان و ابراز تاسف از انتشار چنین اخباری که توسط مغرضان و دروغگویان منتشر می شود، گفت: این ادعا از اساس کذب است ؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی در صحت و سلامت کامل و امروز نیز، چونان روزهای قبل مشغول رسیدگی به کارها هستند.

رضا سلیمانی گفت: متاسفانه مغرضان، آرزوی قلبی خود را هرزگاهی در قالب چنین دروغ هایی منتشر می کنند تا فضای سیاسی کشور را مسموم کنند و به اهداف مشکوک خود برسند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مزدك
-
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
زنده باشند انشاءالله این مرد روزهای سخت...
۰
۰
ف ش
-
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
اقا ترو به خدا شایعه نسازید..
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
خداراشكر
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر