jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۹۴۷۶۷۱   ۳۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۸

دسترسی کاربران ایرانی به سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری همچنان از طریق فیلتر شکن امکان پذیر است.

فیلترینگ ادامه دار فدراسیون جهانی وزنه‌برداری برای ایرانی‌ها

به گزارش جام جم آنلاین ، بعد از اینکه دو حرکت بهداد سلیمی در بازی های المپیک ریو توسط داوران و هیات ژوری مورد تایید قرار نگرفت و باعث حذف او از بازی ها شد، سایت فدراسیون جهانی هک و در صفحات آن تصویر بهداد سلیمی قرار داده شد.

اما پس از برطرف شدن مشکل سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری، دسترسی آن برای کابران ایرانی بسته شد و از ایران نمی‌توان به سایت جهانی دسترسی داشت و تنها از طریق فیلتر شکن می‌توان این سایت را مشاهده کرد. اکنون نیز مدت یک ماه از این اتفاق می گذرد و هنوز سایت جهانی برای کاربران ایرانی فیلتر است.

فدراسیون جهانی وزنه برداری خاطره بد دیگری نیز از ایرانی ها دارد که مربوط به سال 2005 است. زمانی که قرار بود بهترین وزنه بردار قرن انتخاب شود، ایرانی ها برای رای دادن به حسین رضازاده با روبات هزاران ایمیل ساختند و به سایت جهانی حمله کردند که در نهایت باعث از کار افتادن این سایت شد. این اتفاق باعث شد فدراسیون جهانی به شدت از ایرانی ها ناراحت شود و اکنون دوباره چنین اتفاقی رخ داده است.

منبع : ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها