jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۴۷۱   ۱۱ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۹

چند روز پیش چند نفر از صرافان تهرانی با مراجعه به کلانتری 107 فلسطین طی شکایتی عنوان کردند چند نفر که با اجاره یک خانه خود را خریدار و فروشنده ارزهای خارجی معرفی می کردند پس از درج آگهی در روزنامه ها اعتماد آنها را به خود جلب کردند

و ساعتی پیش گفتند که یک معامله بزرگ ارزی را صورت داده اند و نیاز به دلار دارند از این رو، آنها مارا به محل دفتر خود کشاندند و پس از این که به دفترشان رفتیم ، به ما حمله شد و پس از بستن دست و پایمان ، مبلغ صدوپانزده هزار دلار امریکا را به همراه 15 میلیون تومان وجه نقد و چند سکه بهار آزادی از ما به سرقت بردند.با ارجاع این شکایت به شعبه یک آگاهی تهران ، تحقیق در این باره آغاز شد و ماموران متوجه شدند سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو از محل متواری شده اند. بنابراین ، با به دست آمدن چند شماره از این خودرو، ماموران موفق به دستگیری منشی شرکت به نام حمیرا شدند و او اعتراف کرد که این سرقتها را با همدستی امیر، محمد، علیرضا، مسعود و مهدی انجام داده است با این اعترافات ، ماموران بلافاصله دیگر متهمان را دستگیر کردند و موفق شدند هفتاد هزار دلار از آنان کشف کنند تحقیق از متهمان ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر