jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۴۶۲۴   ۳۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پنجشنبه شب مهمان برنامه دورهمی، علی انصاریان بود. گفت‌وگوی مدافع سابق استقلال و پرسپولیس بسیار خوب از آب درآمد. انصاریان هم بشدت از این برنامه راضی است و از مهران مدیری هم تعریف و تمجید می‌کند.

آقای انصاریان یک مصاحبه خوب در برنامه دورهمی داشتید...

به نظر من دورهمی، یک برنامه نامبر وان در تلویزیون ایران است. مهران مدیری همیشه برنامه‌های فوق‌العاده‌ای می‌سازد. دورهمی هم یک سر و گردن بالاتر از دیگر برنامه‌هاست. مهران مدیری با من حرف زد و گفت می‌خواهم به دورهمی بیایی، من هم گفتم چراکه نیایم؟ حتما. او سوالاتش را بی‌رودربایستی می‌پرسد و کمتر چنین برنامه‌ای دیده‌ایم. وقتی روراست باشی، دیگر نمی‌توانی به مردم دروغ بگویی. مردم هم واقعا راست و دروغ را می‌فهمند. اتفاقا خیلی کامنت‌های خوبی بعد از این برنامه گرفتم.

خود مهران مدیری هم از برنامه راضی بود؟

بله، روز قبل از پخش برنامه با هم حرف زدیم و گفتم یکی از مصاحبه‌هایی بود که خیلی دوست داشتم. گفت تو اصلا مرا نمی‌پیچاندی و جواب‌ها را ساده می‌دادی. ببینید خیلی از مردم جواب سوال‌ها را می‌دانند، به همین دلیل نباید به آنها دروغ بگویید.

در پشت صحنه برنامه هم حرف خاصی نزدید؟

اتفاقا من ماندم و با هم رفتیم. واقعا عالی بود. از اول مصاحبه هم داشتند می‌خندیدند. انتظار داشتم برنامه خوبی شود و خدا را شکر انگار مردم هم خوششان آمده، چون روراست بودیم.

نظرت درباره مهران مدیری چیست؟

بازگشت خوبی به تلویزیون داشت. مهران مدیری بیمه‌کننده هر برنامه‌ای است. شما ببینید هر برنامه‌ای ساخته، عالی بود؛ از ساعت خوش بگیرید تا پاورچین، قهوه تلخ و... سریال‌ها و برنامه‌هایی که او ساخته بیشترین بیننده را داشته است. هرچی ساخته، باعث پیشرفت برخی‌ها شده از جمله رضویان، شفیعی جم، سیامک انصاری، کاظمی، عزتی و... او آدمی است که وقتی می‌بیند یکی پیشرفت می‌کند، کارش را لنگ نمی‌گذارد، بلکه به او بال و پر می‌دهد. به نظرم مدیری در تلویزیون و سینمای ایران یکی است و اگر مثل او چند تا داشتیم، خیلی موفق‌تر بودیم.

قبلا با او در سریالی کار کردی؟

بله. در نقطه‌چین با آقای مدیری کار کردم. دوستی ما از قدیم است.

فوتبالی هست؟

به هیچ وجه. از فوتبال سردرنمی‌آورد. اصلا هم پیگیری نمی‌کند.

واقعا؟

بله، دوست ندارد دیگر. الان من خودم هم زیاد فوتبال نمی‌ بینم. ترجیح می‌دهم فیلم نگاه کنم تا فوتبال، چون الان وارد بازیگری شده‌ام.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر