jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۳۲۶۳۲   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۹:۰۶

کنفدراسیون فوتبال آسیا موافت اولیه خود را با تغییر زمان دیدار ایران با کره جنوبی اعلام کرد.

موافقت اولیه AFC با تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت اولیه خود را با تغییر زمان برگزاری دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی اعلام کرد.

پیش از این قرار بود دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی از هفته چهارم رقابت های انتخاباتی جام جهانی 2018 روسیه شب تاسوعای حسینی برگزار شود اما با پیگیری فدراسیون فوتبال ایران، اقدامات لازم برای تغییر زمان برگزاری این دیدار در حال انجام است.

بر همین اساس، درخواست هایی برای تغییر زمان برگزاری این دیدار از سوی فدراسیون فوتبال ایران ارائه شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز موافقت اولیه خود را مبنی بر تغییر زمان این بازی انجام داده است.

با این تفاسیر این بازی به احتمال فراوان دو روز زودتر برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها