jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۳۱۴۷   ۲۵ فروردين ۱۳۸۵  |  ۲۳:۴۶

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: تکامل ساختار جدید پرورشی باید به مرور و با انعطاف پیش برود تا در آینده پاسخگوی نیازها و اهداف مورد نظر باشد.


محمود فرشیدی گفت : هم اکنون 70 درصد مباحث پرورشی آموزش و پرورش ، روی زمین مانده است . به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، وی با اشاره به لزوم احیای مراکز تربیت معلم افزود: مراکز تربیت معلم باید احیاء شود چراکه ورود به آموزش و پرورش باید از طریق پذیرش در این مراکز صورت بگیرد. وزیر آموزش و پرورش با اعلام این که بیش از 40 درصد مدارس کشور نیاز به بازسازی دارند ، خبر داد: اختصاص 3.9 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی به بازسازی مدارس فرسوده ، ماه آینده در مجلس مطرح می شود. وی درخصوص طرح ارتقای شغلی معلمان نیز گفت : اصلاحیه این طرح به کمیسیون ارجاع داده شده و قوانین آن در حال بازبینی است . فرشیدی ، ایجاد عدالت آموزشی ، ارتقای جایگاه منزلتی و معیشتی فرهنگیان و توجه مدارس به تمام نیازها و استعدادهای دانش آموزان را به عنوان 3 هدف اصلی خود در سال 85 معرفی کرد و افزود: مدارس باید دانش آموزان را به عنوان یک انسان کامل و نه تک بعدی تربیت کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر