jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۹۷۱۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یکی از هنرمندان زاهدانی نمایشگاهی از آثار نقاشی خود را با موضوع خشکسالی‌های شمال سیستان و بلوچستان در زاهدان برپا کرده است.

در این نمایشگاه که عنوان آن «دلم برای آنچه در سیستان می‌گذرد می‌سوزد » است، گوشه‌ای از مشکلات مردم این منطقه ناشی از خشکسالی‌های اخیر و طوفان‌های گرد و خاک، به تصویر کشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مهدیه شهریاری مقدم این 19 اثر هنری را با تلفیقی از مرکب، اکریلیک و کلاژ ترسیم کرده است.قرار است سه اثر این هنرمند در اردیبهشت ماه سال 96 در موزه فلورانس ایتالیا به نمایش درآید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر