jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۲۹۶۳۹   ۱۷ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۹

گروه تروریستی "داعش" 52 جوان را در "الحویجه" در استان "کرکوک" عراق به اتهام تشویق خانواده هایشان برای فرار از این شهر سوزاند.

داعش 52 جوان عراقی را زنده درآتش سوزاند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، داعش افزون بر سوزاندن 52 جوان در الحویجه، 4 جوان دیگر را تیرباران کرد.

پایگاه اینترنتی "بوابه الفجر" به نقل از منابع رسمی در شهر الحویجه گزارش داد که 15 انتحاری داعش نیز به روستای "اجحله" در ناحیه "القیاره" واقع در 60 کیلومتری جنوب "موصل" حمله کردند.
این حملات انتحاری به کشته شدن 11 نفر از جمله 5 سرباز، یک افسر ارتش و 5 غیر نظامی منجر شد.

"صالح الجبوری" بخشدار "القیاره" گفت: "15 انتحاری داعشی با کمربند انتحاری، به این روستا حمله کردند. ارتش عراق شماری از آنان را قبل از اجرای عملیات انتحاری از پا درآورد اما شماری نیز خود را منفجر کردند".

الجبوری افزود: "جستجو برای یافتن 4 انتحاری که به این روستا نفوذ کرده اند ادامه دارد. البته اهالی این روستا برای در امان ماندن از حملات تروریست ها، پیشتر به طرف دیگر رود فرات انتقال یافته بودند".

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها