در حالی که قرار بود کنسرت سالار عقیلی روز جمعه 15 مردادماه در شهر سبزوار برگزار شود، به دستور دادستانی این شهر لغو شد.
کد خبر: ۹۲۸۷۷۶
دستور دادستانی برای لغو کنسرت سالار عقیلی + سند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، سالار عقیلی در همین ارتباط گفت: مطلع شدم که این کنسرت به دستور دادستانی کنسل شده است، من از این موضوع بسیار ناراحت هستم، وقتی که مردم عزیز کشورمان به یک هنرمند اعتماد می‌کنند و می‌آیند بلیط او را با عشق می‌خرند، همچین اتفاقاتی باعث سرخوردگی آنها و بی‌اعتبار کردن هنرمند می‌شود.

وی افزود: چرا وقتی کنسرتی مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد، باید با این مسائل روبه‌رو شود؟ من در این ارتباط با معاون وزیر هم گفت وگو کردم و ایشان هم گفتند که همه مجوزها را ما صادر کرده‌ بودیم، اما با وجود این مجوز یک مرجعی می‌آید و به آسانی کنسرت ما را لغو می‌کند.

این خواننده موسیقی سنتی ادامه داد: ما تکلیف‌مان را نمی‌دانیم باید از ارشاد مجوز بگیریم یا از دادستانی؟ یا اگر نیازی به مجوز دادستانی است، دیگر چرا از ارشاد باید مجوز بگیریم. آنچه که مسلم است، این مهم است که مردم گناهی نکرده‌اند که پول بلیط داده‌اند و از راه‌های دور می‌خواستند خودشان را به محل برگزاری کنسرت برسانند.

عقیلی در پایان گفت: من از دکتر جنتی خواهش می‌کنم این موضوع را پیگیری بکنند تا هنرمندان با موارد این چنینی مواجه نشوند. موسیقی من یک موسیقی سنتی است که از هر جهت مورد تأیید است. وقتی مجوزی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می‌شود، یعنی قانون حکم برگزاری یک رویداد را داده است، اما متأسفانه ما شاهد هستیم که در اینجا ایالتی برخورد می‌شود و هر شهر قانون مختص خود را دارد. من در پایان فقط می‌توانم بگویم که به خاطر مردم عزیز ایران ناراحتم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
عباس
-
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
۰
۰
حالا بیشتر افسوس میخوری كه چرا ...
رضا
-
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
۰
۰
لغو مرتب كنسرتا دو حالت بیشتر نداره یا قوه قضاییه با خوشی و خوشحالی مردم مشكل داره نمیتونه خوشحالی مردم رو ببینه یا میخواد ذهن مردم رو با این چیزا از اختلاسای میلیاردی بعضیا دور كنه ولاغیر
علیرضا
-
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
۰
۰
دادستانی خوب كاری كرد این كنسرت ها شده مجلس لهو و لعب . و لغو كنسرت هیچ ربطی به اختلاس و مسائل دیگه نداره
makan
-
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
بی سواد معنی لهو ولعب میدونی چییه؟؟؟؟؟؟؟؟یكم مردم به دور از مشكلات زندگی باشن میشه مجلس............................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایرانی
-
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
۰
۰
همین را كم داشتیم . ضمنا جناب دادستان اگر نامه را فارسی نوشتی در زبان فارسی به یوم می گویند روز ! لطفا فارسی را پاس بدارید .

نیازمندی ها